Zapraszam na recenzje książki, która została wydana nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka, któremu serdecznie dziękuje za egzemplarz do recenzji w ramach współpracy barterowej.
Czy są tu fani mrocznego urban fantasy i klimatów romantasy? Jeśli tak, to mam dla Was absolutny hit! „Płomień poświęcenia” autorstwa Agnieszki Mróz od @zysk_wydawnictwo to książka, dla której zarwiecie noc! 💥
To porywający drugi tom serii o Feniksie, który podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej niż debiut!
Po krwawej konfrontacji ze Skalanymi, Jillian, Hyde i ich przyjaciele ledwo uchodzą z życiem. Jednak to dopiero początek kłopotów. Na jaw wychodzą prawdy, które wywracają ich rzeczywistość do góry nogami. Przebiegły Void staje się coraz bardziej bezwzględny, siostra Jillian wciąż jest więziona, a główna bohaterka nie cofnie się przed niczym, by ją ocalić!
Dlaczego musisz to przeczytać?
- 🖤 Mroczny klimat – autorka serwuje nam jeszcze więcej mroku, trudnych moralnie wyborów i niebezpiecznych sekretów.
- 🦅 Mitologia w nowoczesnym wydaniu – fascynujący świat mitycznych istot i zbliżająca się, widowiskowa przemiana Feniksjanki.
- 🔥 Napięcie i relacje – dynamiczne starcia przeplatają się tutaj z niesamowitą chemią między bohaterami. Czy wspólne zagrożenie zbliży Jillian i Hyde'a, czy bezpowrotnie zniszczy ich szanse?
Agnieszka Mróz stworzyła idealnie wyważoną powieść – znajdziecie tu brutalną walkę o przetrwanie, świetnie skrojony system magiczny oraz genialnie poprowadzony wątek romantyczny. Kto okaże się przyjacielem, a kto śmiertelnym wrogiem? 🌪️
Jeśli szukacie historii, która całkowicie Was pochłonie – bierzcie w ciemno!
#plomienposwiecenia #agnieszkamroz #wydawnictwozyskiska #zyskiska #urbanfantasy #bookstagrampl #polskiebookstagramy #czytamfantastyke #romantasy #dziedzictwofeniksa #feniks #premieraksiążkowa #fantastyka #booklover #kochamksiazki #nowoscksiazkowa #polscyautorzy


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz