niedziela, 7 października 2018 Dzięki Blogosferze od Canpol babies  http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

zapraszam Was do konkursu kreatywnego :)

  Wyniki 

Kochani dziękuje za tak dużo wspaniałych zgłoszeń... jedno wygrywa bez żadnych wątpliwości - Pan Marcin B napisał dla nas piosenkę - nie tylko napisał ale nawet ją zagrał i zaśpiewał i możecie jej posłuchać w zgłoszeniach na fb ... Wygrywa Pan bez dwóch zdań ! 

Z drugim zgłoszeniem było gorzej, bo przecież każdy zasługuje na wygraną ... dlatego tutaj już oddałam wybór losowi - padło na Pana Romana z rodziną -tym razem gratuluje Tatusiom, a pozostałym życzę powodzenia w następnych konkursach, a wszystkim mamą które tak dzielnie walczą z karmieniem piersią gratuluje siły i wytrwałości! Brawo WY !

Panowie czekam na Wasze dane :)

Zadanie bardzo proste -

Odpowiedz na pytanie dlaczego to ty masz wygrać sterylizator :) 

Miłej zabawy ! 


Do wygrania  dwa zestawy ze sterylizatorem i butelkami CLOUDS
Warunki zabawy
1.Zapoznanie się z treścią oraz akceptacja zapisów Regulaminu poprzez umieszczenie
odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym na fb, na blogu  lub wyślij do mnie na adres E-mail.
2. Konkurs skierowany jest do fanów profilu Kropeczka Moja oraz Canpol Babies.
3. Wszyscy lubimy się bawić, dlatego zadbajmy o udostępnienie informacji o konkursie na FB oraz zaprośmy znajomych do wspólnej zabawy.

4. Będzie mi niezmiernie miło jeśli zaobserwujesz mój blog - klikając Obserwuj - jeśli obserwujesz koniecznie napisz o tym w komentarzu !

5. Będzie mi niezmiernie miło jeśli zaobserwujesz nas na instagramie @kropeczkamoja - jeśli obserwujesz koniecznie napisz o tym w komentarzu !
Zgłoszenie na E-mail - adres kropeczkamoja.blog@gmail.com


W tytule - Konkurs Canpol

Oczekuj ode mnie potwierdzenia otrzymania wiadomości.

Prace wysłane na adres e-mail będą niezwłocznie umieszczane w tym wpisie.

Konkurs trwa do 4.11. 2018r. Wyniki opublikuje na blogu w terminie 6 dni. Zwycięzca ma 3 dni na przesłanie koniecznych danych do wysłania nagrody.

Wasze zgłoszenia
La Mamma

Dzień dobry.

Dlaczego to ja chciałabym otrzymać sterylizator? Dlatego, iż jestem mamą KPI. Moja 5 miesięczna Córeczka uwielbia moje mleczko, ale niestety po 3 miesiącu życia stwierdziła, że picie prosto z maminowej piersi nie jest dla niej. I tak już od 2 miesięcy jesteśmy KPI. Początki były bardzo trudne. Miałam wrażenie, że pomiędzy opieką nad Córką nie mam czasu zupełnie na nic, bo musiałam w kółko sterylizować laktator i butelki. Teraz jest o wiele lepiej, bo po pierwsze do wszystkiego można się przyzwyczaić, a po drugie trening czyni mistrza :-) 
Nadal jednak sterylizacja butelek to dla mnie żmudne zajęcie. Pomimo tego, że początkowo pomagały mi w tym specjalne woreczki sterylizujące do mikrofalówki to jednak szybko zawiodłam się ich wytrzymałością. Szybko się niszczyły, a ich koszt przewyższał jakość jaką proponowały. Powrócilismy więc do tradycyjnego "garnkowego" wyparzania. Nie ukrywam więc, że profesjonalny sterylizator ułatwi mi moją wcale niełatwą przygodę z karmieniem piersią, a Córeczce pozwoli na więcej zabawy z Mamą, która nie bedzie musiała wciąż siedzieć w kuchni przy garnku i czekać, aż butelki się odpowiednio wysterylizują. 

Pozdrawiam serdecznie. 
P.S. Bloga z przyjemnością zaobserwowałam, natomiast Instagrama nie posiadam.
---------------------------------------------------------
Asia Aszia
Myślę że każdy uczestnik konkursu chętnie by wygrał w szczególności mamy które często wychodzą bądź  dużo butelek kubków używają do karmienia swoich maleństw. Chciałabym wygrać ponieważ przydałby się taki sterylizator mój syn jest mistrzem w zuzywaniu  butelek kubków niekapkow więc taki sterylizator na pewno pomogłby nam. 
-------------------------------------------------
Karolina A
Wygrać bym chciała
by córeczka czyste butelki miała
W tym nam pomóc może sterylizator nowy
od Canpol babies odlotowy
Kropeczka Moja  konkurs organizuje
być możne nagrodą wkrótce nas obdaruje 

Pozdrawiam 
---------------------------------------------------
Ewelina
Jestem mamą prawie rocznego synka-tak za 8 dni moje dziecko ma urodziny:) Oto moja krótka historia:)
Będąc w ciąży zaplanowałam sobie, że będę karmiła piersią jak najdłużej. Nie mogłam się doczekać tego momentu. Chciałam być prawdziwą ,,Matką Polką". Jednak problemy zaczęły się już od samego początku- na sali porodowej synek nie chciał jeść, udało się dopiero za kolejnym podejściem. Następnie całą dobę spał i nie chciał ssać piersi. Prosiłam o pomoc personel szpitala-jednak moje prośby zostały zbagatelizowane- dodam, że to moje pierwsze dziecko:) Synek nie mógł złapać piersi, denerwował się, miałam wklęsłe brodawki. Przystawianie go do piersi - był to horror dla mnie i dla niego. Jadł z piersi tylko 2 tygodnie, ale był bardzo marudny, słabo przybierał na wadze. Położna zadecydowała, abym odciągała pokarm i dokarmiała butelką- i był to błąd mojego życia. Od tamtej pory syn całkowicie odrzucił pierś. Próbowałam wspólnie z położną wiele sposobów- nakładki też nie pomogły. Jedynym wyjściem było odciąganie mleka laktatorem i podawanie z butelki. I tak Karmię Piersią Inaczej już prawie 12 miesięcy. Jest to dla mnie wielkie wyzwanie- każdą wolną chwilę spędzam na laktatorze, również w nocy wstaję co 3 godziny. Na szczęście mleka miałam zawsze sporo, także kryzysy omijały mnie. Walczę każdego dnia o każdą kroplę mleka-bo chcę karmić synka jak najdłużej.
Jednak bardzo brakuje mi bliskości z dzieckiem przy piersi, czuję niedosyt-tak bardzo chciałam karmić piersią!!! Mimo wielu chwil zwątpienia nie poddaję się, bo wiem, że moje mleko jest najcenniejsze dla mojego dziecka. Laktator to mój przyjaciel 24 godziny na dobę, mam go zawsze przy sobie:) Jednak przykre jest to, że mimo tego, że wszędzie mówi się o karmieniu piersią jako najlepszą alternatywą w szpitalu nie otrzymałam żadnej pomocy w tym kierunku. Położne proponowały mi mieszankę dla synka. Odmówiłam i walczyłam sama- z mamami z sali, które karmiły piersią.
Kocham mojego synka najbardziej na świecie i każdego dnia daję mu to co mam najcenniejsze-moje mleko, a on odwdzięcza mi się pięknym uśmiechem od samego rana!!! Karmienie piersią inaczej to też karmienie piersią, także nie czuję się absolutnie gorsza od innych mam!:)
A teraz dlaczego to do mnie ma trafić sterylizator? A dlatego, że synek pije tylko z butelki-mimo, że mleko matki także sterylizator- ułatwi nam odpowiednią higienę butelek i smoczków- powiem szczerze, że żałuję, że nie zakupiłam go. Cały czas wyparzanie, mycie butelek...A ponadto resztki mleka to pożywka dla bakterii, także sterylizator bardzo by ułatwił nam sprawę. Byłabym spokojniejsza, że butelki są idealne umyte. 
Mimo, że synek jest już duży, to sterylizator bardzo przydałby się dla kolejnego maluszka-którego planujemy. Tym razem sterylizator będzie obowiązkowym punktem wyprawki dla dziecka.
Pozdrawiam Ewelina O

--------------------------------
 Dlaczego ja mam wygrać ?
Bardzo proste... przynajmniej tak się wydaje na początku. W końcu każdy chce wygrać i myśli, że właśnie on powinien wygrać.
To możne napiszę dlaczego chciałbym wygrać ...
Jestem tatą dwójki słodkich dzieciaków. Córka ma 1, 5 roku, a syn dopiero 2 miesiące i tak się składa, że obie pociechy korzystają z butelek i smoczków. Ponadto często używamy laktatora, butelek, łyżek i miseczek plastikowych.
Wszystkie te rzeczy - aby dobrze służyły dzieciom, muszą być odpowiednio czyste i samo mycie nie wystarczy. W zakamarkach butelek i smoczków mogą rozmnażać się niebezpieczne dla zdrowia dzieci bakterie i grzyby, a to może mieć fatalne skutki w ich rozwoju. Na co my rodzice nie możemy pozwolić.
Każdy rodzic chce zadbać o zdrowie swojego dziecka i każdy chciałby wygrać ale ja potrzebuje to wyjątkowo ponieważ mycie tych wszystkich akcesoriów należy do moich obowiązków- wole mycie niż zmianę pampersów- ale mycie to zajmuje mi bardzo dużo czasu i energii,  który mógłbym efektywniej spędzić z dzieciakami na spacerze zabawie i wspólnym przytulaniu. Dlatego proszę abym to właśnie ja wygrał bo potrzebuje sterylizatora dla zdrowia swoich dzieci jak również dla zaoszczędzenie czasu i energii.
Jeśli uda mi się wygrać uszczęśliwię również żonę, która nie wieży w moje szczęście w  konkursach i tak naprawdę pomoże nam każdego dnia zadbać o dzieci i być lepszym rodzicem.
Wiemy że firma Canpol jest bardzo solidną firmą i wszystkie ich produkty są najwyższej jakości dlatego posiadanie nowych ślicznych butelek będzie dla nas wielką przyjemnością i z chęcią pochwalimy się znajomym.
Po prostu z naszej wygranej będą same plusy więc trzymamy mocno kciuki :)
Romek z rodziną
-----------------------------
Ewelina
Przygodę z karmieniem piersią  zakończyłam 
I na modyfikowane mleko przeskoczyłam 
Butli mamy zatem komplet 
Do karmienia całkiem dobre 
Jednak gdy co rano wyparzałam 
To się wtedy zamartwiałam 
Że to czasu mi zabiera 
I czas na relax mi odbiera 
Sterylizator wygrać chce 
By ułatwić życie swe 
Zaoszczędzi nam to wiele 

Czasu też na inne cele 

Regulamin

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu jest Kropeczka Moja.

2. Nagroda w każdym konkursie jest przekazywana przez sponsora nagrody - wymienionego w plakacie konkursowym i zasadach konkursu. Sponsor nagrody pokrywa koszty wysyłki.

3. Konkurs przeprowadzany jest na blogu https://kropeczkamoja.blogspot.com/  oraz  Fanpage’a https://www.facebook.com/KropeczkaMoja-627485804087986/

4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do dnia wskazanego każdorazowo w plakacie konkursowym publikowanym na Fanpage.

II.WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

Warunki zabawy

1. Konkurs skierowany jest do fanów ( osoby lubiące profil FB ) profilu Kropeczka Moja oraz Sponsora nagrody.

2. Zapoznanie się z treścią regulaminu oraz akceptacja zapisów Regulaminu poprzez umieszczenie pracy konkursowej - komentarza w portalu społecznościowym Facebook. 
Udział w konkursie polega na odpowiedzeniu na pytanie konkursowe.

 3. Wszyscy lubimy się bawić, dlatego zadbajmy o udostępnienie informacji o konkursie na FB oraz zaprośmy znajomych do wspólnej zabawy. 

Konkurs trwa od ogłoszenia do dnia wskazanego w plakacie konkursowym.

III. NAGRODY I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora.

2. Nagrodzone zostanie tyle osób ile nagród w konkursie.

4. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

5. Ogłoszenie wyników następuje do 15 dni od zakończenia konkursu na blogu  oraz fanpage. Wysyłka nagrody do 1 miesiąca.

6. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 3  dni w wiadomości prywatnej do Kropeczka Moja.

7. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 6 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody. W sytuacji tej zostanie wybrana kolejna osoba.

8. Nagroda wysłana zostanie drogą pocztową lub kurierem tylko na terenie Polski.

9. Konkurs nie podlega Ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. 1992 nr 68 poz. 341)

10. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.  Jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Praca nie może brać udziału w innym konkursie.

11.   Po zakończeniu konkursu Organizator będzie skrupulatnie sprawdzać, czy każdy Uczestnik Konkursu spełnił wszystkie wymogi.

IV. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

1. Organizator nie prowadzi zbioru danych osobowych. 

Uczestnik konkursu w celu udziału w konkursie dobrowolnie zamieszcza swoje dane - komentarz - pod postem konkursowym lub na blogu. 

Zwycięzca konkursu w celu odebrani nagrody dobrowolnie i bez przymusu podaje dane adresowe (adres, imię i nazwisko i numer telefonu) jedynie w celu zaadresowania przesyłki i jej doręczenia. Dane te podaje wyłącznie sponsorowi nagrody. Dane te jeśli są przekazywane organizatorowi ( w przypadku gdy organizator wysyła nagrodę lub w celu przekazania jej sponsorowi) nie są gromadzone. Podanie danych jest dobrowolne.

Dane te nie są i nie będą w żaden sposób wykorzystywane poza ich celem podania - przekazaniem nagrody.

Dochowując najwyższej staranności w zakresie spełnienia wymogów prawnych, uprzejmie informuje, że:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych, podanych przez Ciebie dobrowolnie w ramach udziału w konkursie jest właściciel bloga Kropeczka moja czyli Ja 

  ( możesz się zemną skontaktować w każdej sprawie e-mail:kropeczkmoja@gmail.com , tel. 504433309 )

 2. Podanie danych nie było obowiązkowe, ale niezbędne do udziału w konkursie i wysłania nagrody.

 3. Nie będę udostępniać Twoich danych osobowych innym odbiorcom. Twoje dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom bez Twojej wyraźnej zgody, chyba że będę do tego zobligowana na podstawie odpowiednich przepisów prawa. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych. 

 4. Będę przetwarzać Twoje dane osobowe - czyli twój komentarz który jest zgłoszeniem w konkursie - wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy i w przypadku wygranej - wysłania nagrody.

 5. Dbam o legalność przetwarzania Twoich danych osobowych, jednocześnie informuję, że przysługuje Ci prawo do

  •  dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; 

  • sprostowania swoich nieprawidłowych danych; 

  • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; 

  • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; 

  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;

  •  przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany. 

  • Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa)

2.Uczestnik Konkursu, wraz z przystąpieniem do Konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu, na warunkach określonych w ustawie z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz tym regulaminie.

5. Dane osobowe uczestnika będą przechowywane do momentu zaadresowania przesyłki - nagrody max 30  dni licząc od daty ich przekazania. 

6. Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje regulamin. Zwycięzca konkursu przed podaniem danych powienien wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody- w przeciwnym wypadku nie powienien podawać danych.

V. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.

2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:

a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,

b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,

c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,

d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora). 

Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.

3. Uczestnik Konkursu składa oświadczenie, że złożona praca jest jego autorstwa i nie narusza praw osób trzecich.

4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

6. Konkurs nie jest grą losową, w szczególności loterią fantową, loterią promocyjną ani też nie jest zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 o grach hazardowych (Dz. U. z 2009, Nr 201, poz. 1540). Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne i dobrowolne.

7.  Organizator wybiera wygranego.Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook . Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL. 

Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami  Regulaminu, jest równoznaczne z zaakceptowaniem  Regulaminu i jest dobrowolne.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz