wtorek, 5 czerwca 2018

ZESTAW CUTE ANIMALS od Canpol babies -idealny w nauce samodzielnego jedzenia Polecam!

Dzięki Canpol babies http://canpolbabies.com/pl/blogosfera 

 mieliśmy okazje przetestować super

ZESTAW CUTE ANIMALS

Zestaw ten składa się z talerzyka, miseczki, kubeczka i sztućców oraz kubka niekapka, które ozdabia wizerunek przemiłego pieska :)

Cały zestaw sprawuje się u nas idealnie.

Dzięki plastikowemu wykonaniu ja nie obawiam się, że Emilce niechcący upadnie i narobi szkód lub że mała się nim skaleczy. Jest bezpieczny i trwały.

Bardzo dobrze używa się go w zmywarce jak również mycie ręczne jest szybkie i przyjemne bo nie zawiera małych elementów lub trudno dostępnych miejsc.

Plusami zestawu jest to że :

- talerzyk jest nieco głębszy niż zwykłe talerzyki, dzięki temu jedzenie nie ucieka z talerza przy nakładaniu :)

- głęboka miseczka pozwala na łatwiejsze nakłanianie zupki i samodzielne jej jedzenie,

- idealnie wyprofilowane sztućce świetnie się sprawują w małej rączce i bardzo dobrze się nimi Emilce je, wygodne w nabieraniu i trzymaniu,

- plastikowy kubek z praktycznym uchwytem pozwala na samodzielne picie, które wychodzi nam naprawdę dobrze, już tylko czasem coś się wyleje :)

-kubek niekapek jest idealnej wielkości z praktycznymi uchwytami i szczelnym zamknięciem, które nie pozwala na wlewanie się napoju, a picie jest przyjemne i bardzo łatwe. Emilka lubi go używać podczas spacerów i wycieczek, a praktyczna zatyczka pozwala na zachowanie jego czystości. 

 

Jestem bardzo zadowolona z całego zestawu i polecam go każdej mamie, będzie idealny do nauki samodzielnego jedzenia oraz posłuży nam jeszcze przez długi czas, bo odpowiednia wielkość zapewni ze zmieszczą się w nich posiłki nawet przedszkolaka!

Emilka zakochała się w piesku - ostatnio uwielbia zwierzątka, więc ten zestaw z takim wzorem okazał się strzałem w dziesiątkę:) nawet chętniej sięga po jedzenie podane na tym zestawie. 

Polecam Wam produkty Firmy Canpol Babies bo nas nigdy nie zawiodły i są z nami od samego początku - z pewnością zastaną z nami jeszcze na długo, jak również znajdą się w naszej wyprawce dla malucha!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz