piątek, 6 lipca 2018

Moje najlepsze wakacje - w Golden Tulip Gdańsk Residence w Gdańsku.

Wakacje to wyjątkowy czas - zwłaszcza, gdy  długo na nie czekamy, a podczas ich trwania udaje się nam wypocząć, odetchnąć i nacieszyć się szczęściem i byciem razem z bliskimi. 

Tegorocznych wakacji bardzo wypatrywałam, bo potrzebowałam już chwili odpoczynku ale najbardziej cieszyłam się na ten tydzień razem - mama tata Emilka i synek w brzuszku ... w normalnym życiu mamy tak mało czasu aby celebrować chwile razem dlatego tego najbardziej pragnęłam w wakacje! 

Mogę Wam powiedzieć że te, które skończyły się kilka dni temu zaliczam do jednych z najlepszych w życiu! Naprawdę było cudownie! Złożyło się na to kilka elementów - przede wszystkim byliśmy razem, a do tego towarzyszyła nam znaczna część naszej rodzinki - ponadto dopisała nam pogoda - super słońce nad polskim morzem - i wyjątkowo komfortowy i przytulny hotel, który dbał, aby nic nie zakłóciło naszego szczęścia! 

Ponadto tak dużo radości dawało mi patrzenie jak Emi reaguje na piasek, wodę i fale... zachwyt zdziwienie i to szczęście w oczach... warto było jechać tyle kilometrów!  

Fajną sprawą było też to, że gdy byliśmy tu ostatnio we wrześniu - Emi była jeszcze ledwo chodzącym 10 miesięcznym dzieckiem - fajnie było wrócić to tych wspomnień i widzieć postępy jakie zrobiła przez rok :)

Właśnie dlatego chciałabym po raz kolejny przybliżyć Wam


Golden Tulip Gdańsk Residence


bo może wakacje jeszcze przed Wami i szukacie czegoś godnego polecenia.

Hotel ten z pewnością myśli o rodzinie z dziećmi i jest dla nich bardzo dobrze wyposażony i dostosowany zaczynając od każdego pokoju, po pokój zabaw, małego brodzika dla dzieci lub placu zabaw kończąc na dostępnych w hotelu łóżeczkach, wanienkach, nakładkach na sedes jak również specjalnych daniach podczas śniadania oraz obiadokolacji, które są przygotowywane z myślą o dzieciach.  Nawet największy niejadek spokojnie mógł znaleźć coś dla siebie podczas posiłków, gdyż ich różnorodność była duża, a wszystko świeże pyszne i cieplutkie. Dzięki specjalnym krzesłom dla małych dzieci oraz miejscu gdzie mogły usiąść i pobawić się kredkami posiłki stawały się miłą częścią dnia.

 

Śniadania i obiadokolacje dostępne w formie bufetu miały jeszcze ten plus za były podawane w dużej rozpiętości godzin, dlatego nikt nie musiał się śpieszyć rano lub popołudniu, aby zdążyć zjeść... całe wakacje można było przeżyć na spokoju, luzie i robieniu tego, czego się chce - idealnie :)  

Nie musiałam myśleć o sprzątaniu - zawsze po powrocie do pokoju zastałam porządek i nawet naczynia były włożone do zmywarki (tak, tak w każdym pokoju mamy aneks kuchenny z płytą, lodówką i zmywarką oraz potrzebnym wyposażeniem )

Nie musiałam myśleć o jedzeniu, zakupach, gotowaniu - posiłki zapewniały nam wszystko czego tylko mogliśmy zapragnąć, każdego dnia inne- smakowały zawsze wybornie.

Jedyne co musiałam to dobrze się bawić - i tak też minęły te wakacje na zabawie, uśmiechu i wspólnych chwilach z najbliższymi.

Przestronne i wygodne pokoje z aneksem kuchennym i dużą łazienką oraz balkonem stanowiły idealne miejsce do odpoczynku - a spało się nam jak nigdy - zazwyczaj w domu wstajemy o 6 a tam 8 to był standard nawet dla Emilki!

Wszystkie udogodnienia hotelu naprawdę pozwalały na prawdziwy wypoczynek i dają gwarancję udanych wakacji, bo nawet podczas pierwszego dnia gdy padało nikt z nas się nie nudził - ogromny pokój zabaw stał się ulubionym miejscem córka, a o basenie już nie wspomnę- mała prawie zaczęła sama pływać !

Wspomnę jeszcze o bardzo miłej i pomocnej obsłudze hotelu, która zawsze stawała na wysokości zadania i dodatkowy ręcznik lub pościel nigdy nie stanowiły problemu:) a moi rodzice skorzystali z dostępnych w hotelu zabiegów spa, które wykonywane przez wykwalifikowane osoby umiliły im dodatkowo pobyt.

Jeśli wakacje jeszcze przed Wami to polecam Wam właśnie ten Hotel, bo to naprawdę gwarancja dobrze spędzonych wakacji i nie tylko, bo w to miejsce warto się wybrać zawsze. 


Polecamy, a sami mamy nadzieje, że jeszcze tam wrócimy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz