wtorek, 10 lipca 2018

Nasi wakacyjni przyjaciele od dobrej zabawy od Wydawnictwo AWM

 Emilka już od pierwszych dni była otaczana prze zemnie książkami i nadal się to nie zmieniło, a jej zamiłowanie do książek jest coraz większe i bardzo często sięga po nie sama! 

W ciepła dni i w podróży na wakacje pomagała nam książka

Wesoła wieś. 36 okienek oraz 3 nowe książki z serii

HISTORYJKI PODWÓRKOWE - teraz poznajcie je Wy !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wesoła wieś. 36 okienek

Wesoła Wieś to duża i gruba książeczka, która kryje w sobie aż 36 okienek- które możemy otwierać, a dzięki temu poznawać nowe rzeczy, nabywać wiedzę w ciekawy sposób i mieć fajną zabawę! 

Książka opowiada o zwierzątkach żyjących na wsi jak również o warzywach i owocach prosto z ogródka. W ciekawy sposób wyjaśnia nam jak powstaje miód, a ponadto pokaże nam pory roku i pomoże w nauce liczenia ;) 

Nam książka pomogła w świetny sposób przetrwać podróż nad morze - 7 godzin w samochodzie ! I nie znudziła się do dziś! Emi uwielbia ją i często bawi się sama w otwieranie okienek :)

Bardzo wiele zastosowań, które możemy wykorzystywać jak tylko chcemy - od zwykłego przeglądania i otwierania okienek po zabawy w zgadywanki, aż po naukę nazw, pór roku i liczenia. 

Książkę znajdziecie tutaj

https://www.awm.waw.pl/1215,Wesola-wies--36-okienek-

i kosztuje jedyne 24,90 zł.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Historyjki podwórkowe

to wspaniała seria książek dla dzieci, które idealnie nadają się jako pierwsze książeczki malucha. Solidnie wykonane z twardego kartonu są odporne na zniszczenia i zaginanie kartek lub urywanie - niektóre książki z tej serii mamy ponad rok i wyglądają nadal jak nowe! A Emilka do delikatnych osób nie należy;) 

Ponadto każda książka opowiada o jakimś zwierzątku żyjącym w gospodarstwie domowym - a takie historie dzieci lubią najbardziej - wesołe zwierzątka i ich przygody to najlepsze bajki na dobranoc !

Emilka bardzo lubi te książeczki zarówno, gdy je czytam, opowiadam lub sama je przegląda, a ja czasem zadam jej zadanie - pokaż mamie świnkę albo pieska - mała ma dużo radości z takiej zabawy, a ja cieszę się, że razem spędzamy czas i rozwijamy jej umiejętności;)

Zaletą książek jest również cena - każda kosztuje nie całe 6 zł, a będzie nam służyć bardzo długo. Polecam Wam poznać przygody miłych zwierzątek i spędzić razem z dzieckiem naprawdę fajne chwile;) 

 

Nasze nowości z serii to 

 HISTORYJKI PODWÓRKOWE. Świnka Kruszynka

 https://www.awm.waw.pl/1318,HISTORYJKI-PODWORKOWE--Swinka-Kruszynka

HISTORYJKI PODWÓRKOWE. Krówka Cyrkówka

 https://www.awm.waw.pl/1316,HISTORYJKI-PODWORKOWE--Krowka-Cyrkowka

HISTORYJKI PODWÓRKOWE. Świnka Kruszynka

 https://www.awm.waw.pl/1318,HISTORYJKI-PODWORKOWE--Swinka-Kruszynka

 

 

Kochani zachęcam do zaglądania na stronę wydawnictwa http://www.awm.waw.pl/ znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych propozycji zarówno dla siebie jak i dla dziecka.

Kochani czasem warto zainwestować w coś do czytania lub zabawy, która będzie korzystna dla rozwoju naszych pociech, my dziękujemy pięknie Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski za możliwość poznania, polubienia i wiele mile spędzonych chwil z ich książkami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz