Zapraszam na recenzje książki, która została wydana nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka, któremu serdecznie dziękuje za egzemplarz do recenzji w ramach współpracy barterowej.
Czy
kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie historie kryją się za twarzami
pasażerów, z którymi codziennie mijacie się w drodze do pracy? 🚂✨
„Ludzie
z peronu 5” autorstwa Clare Pooley (@clare_pooley) to literacki
plasterek na duszę. Poznajemy Ionę Iverson – barwną redaktorkę, która
wraz ze swoim psem Lulu przełamuje najważniejszą zasadę pasażera: „nigdy
nie rozmawiaj z nieznajomymi”. 🤫
To
przepiękna opowieść o tym, jak jeden incydent z winogronem (tak, dobrze
czytacie! 🍇) może połączyć grupę obcych sobie ludzi i zmienić ich
życie na zawsze. Książka przypomina, że pod maską codzienności każdy z
nas niesie swój bagaż, a życzliwość to supermoc, którą warto się
dzielić.
Jeśli kochacie historie w stylu „Mężczyzny imieniem Ove”, ta pozycja od @zysk_wydawnictwo musi znaleźć się na Waszej półce! 📖❤️
#ludziezperonu5 #clarepooley #wydawnictwozyskiska #bookstagrampl #czytamwszędzie #dobraksiążka #relacje #pociąg #bookishlove


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz