piątek, 13 października 2017

Migawka Igor Kruk Wydawnictwo Psychoskok Recenzja

Migawka 

Igor Kruk 


Wydawnictwo Psychoskok
Na początek od razu Wam powiem, że już dawno żadna książka nie zaskoczyła mnie tak bardzo swoją treścią i zakończeniem jak Migawka! 

Zaintrygował mnie już sam tytuł - bo co autor chciał przez to powiedzieć, co nam pokazać i co owa migawka, tak naprawdę znaczy. 
Nie czekając długo książka pochłonęła mnie już od pierwszych stron. 

Poznajemy Tomka - przystojny dwudziestoośmioletni mężczyzna, który spełnia się zawodowo i wiedzie spokojne życie singla. Któregoś zwykłego dnia zupełnie przypadkiem poznaje Sylwie - ale owy "przypadek" nie pozwala mu, aby o Sylwii zapomnieć.  
Między Tomkiem, a Sylwią szybko zaczyna tworzyć się coś niezwykłego, czy będzie miało szansę przerodzić się w "coś więcej"... 
Migawka to jednak z pewnością nie jest zwykła opowieść o miłości jaka rodzi się miedzy dwojgiem ludzi, o NIE! 
Mamy tu coś zupełnie innego !

Równolegle w książce przeplatane są w rozdziałach losy młodej kobiety, która zostaje uprowadzona przez trzech mężczyzn, a następie wykorzystana, pobita i porzucona.
 Czy skrzywdzonej kobiecie uda się uwolnić od oprawców, 
czy ocali swoje życie?
Jaki związek ma ciemna historia z miłośną historią Tomka. 
Musicie przekonać się sami i czym prędzej zdobyć tę książkę!

Historia pisana bardzo przyjemnym językiem dzięki czemu dobrze się ją czyta. Perfekcyjnie opisane momenty akcji, które spowodują, że i wy poczujecie ciarki na plecach. Realistycznie przedstawione sceny i opisy sytuacji dodają całości realizmu , a my czytelnicy czujemy jakbyśmy brali w nich udział. 
To kolejne powody dla których warto sięgnąć po pierwsze dzieło pisarza Igora Kruka.

Książka z pewnością pochłonie was tak jak i mnie, bo ciekawość poznania dalszych losów bohaterów równoległych historii będzie silniejsza niż potrzeba snu :)


Książka jest debiutem literackim Igora Kruka, który jak sam mówi " Pomysł na napisanie tej książki dojrzewał we mnie 10 lat" mam tylko nadzieje, że na kolejne tak dobre książki nie każe nam tyle czekać :)

Dziękuje Wydawnictwu Psychoskok oraz Autorowi Igorowi Kruk za wieczory z ciarkami na plecach oraz łzą w oku. Najbardziej jednak za zaskakujące zakończenie :) 

Kochani Wy książkę znajdziecie tutajBrak komentarzy:

Prześlij komentarz